Horaris i Resultats

Divendres 17 de juny
HORA CATEGORIA PARTIT LOCAL   VISITANT
17:00 JUVENIL GRUP 1 CE NOIA FREIXENET JUVENIL “A” CE NOIA FREIXENET JUVENIL “B”
17:45 JUVENIL GRUP 1 CE NOIA FREIXENET JUVENIL “B” PHC SANT CUGAT JUVENIL
18:30 INFANTIL GRUP 1 CE NOIA FREIXENET INFANTIL “A” CE NOIA FREIXENET INFANTIL “C”
19:15 JUVENIL GRUP 2 CE NOIA FREIXENET JUVENIL “C” CE ARENYS DE MUNT JUVENIL
 

Dissabte 18 de juny

HORA CATEGORIA PARTIT LOCAL   VISITANT
9:00 PRE-BENJAMÍ INICIACIÓ SEMIFINAL 1 CE NOIA FREIXENET pre-Benjamí INI.”A” SANT JOSEP PRE-BENJAMÍ INICIACIÓ
9:45 BENJAMÍ SEMIFINAL 1 CE NOIA FREIXENET BENJAMÍ “A” CLUB PATÍ VILAFRANCA BENJAMÍ “A”
10:30 ALEVÍ SEMIFINAL 1 CE NOIA FREIXENET ALEVÍ PHC SANT CUGAT ALEVÍ
11:15 PRE-BENJAMÍ INICIACIÓ SEMIFINAL 2 CE NOIA FREIXENET pre-Benjamí INI.”B” CLUB HOQUEI PRAT
12:00 JUVENIL GRUP 2 CE NOIA FREIXENET JUVENIL “C” ICG LLEIDA LLISTA BLAVA JUVENIL
12:45 BENJAMÍ SEMIFINAL 2 CE NOIA FREIXENET BENJAMÍ “B” HC PALAU DE PLEGAMANS BENJAMÍ
13:30 ALEVÍ SEMIFINAL 2 CLUB HOQUEI JUNEDA ALEVI CE ARENYS DE MUNT ALEVÍ “B”
14:15 JUVENIL GRUP 1 CE NOIA FREIXENET JUVENIL “A” PHC SANT CUGAT JUVENIL
15:00 JUVENIL GRUP 2 ICG LLEIDA LLISTA BLAVA JUVENIL CE ARENYS DE MUNT JUVENIL
15:45 PRE-BENJAMÍ INICIACIÓ 3R I 4T LLOC
16:30 BENJAMÍ 3R I 4T LLOC
17:15 ALEVÍ 3R I 4T LLOC
18:00 PRE-BENJAMÍ INICIACIÓ FINAL
18:45 BENJAMÍ FINAL
19:30 ALEVÍ FINAL
20:15 JUVENIL FINAL
 

Diumenge 19 de juny

HORA CATEGORIA PARTIT LOCAL   VISITANT
9:00 ESCOLETA FINAL CE NOIA FREIXENET ESCOLETA “A” CE NOIA FREIXENET ESCOLETA “B”
9:45 PRE-BENJAMÍ SEMIFINAL 1 CE NOIA FREIXENET
pre-Benjamí “B”
PHC SANT CUGAT pre-Benjamí “A”
10:30 INFANTIL GRUP 2 CE NOIA FREIXENET INFANTIL “B” HOQUEI CLUB SENTMENAT INFANTIL
11:15 PRE-BENJAMÍ SEMIFINAL 2 CE NOIA FREIXENET
pre-Benjamí “A”
CP SANT RAMON pre-Benjamí C
12:00 INFANTIL GRUP 1 CE NOIA FREIXENET INFANTIL “C” CE ARENYS DE MUNT INFANTIL “A”
12:45 SÉNIOR FEMENÍ LLIGA CE NOIA FREIXENET FEMENÍ REUS DEPORTIU NAC.CAT.FEMENÍ
13:30 INFANTIL GRUP 2 HOQUEI CLUB SENTMENAT INFANTIL CP VILAFRANCA INFANTIL “A”
14:15 INFANTIL GRUP 1 CE NOIA FREIXENET INFANTIL “A” CE ARENYS DE MUNT INFANTIL “A”
15:00 SÉNIOR FEMENÍ LLIGA HOQUEI VILA-SANA FEMENÍ REUS DEPORTIU NAC.CAT.FEMENÍ
15:45 INFANTIL GRUP 2 CE NOIA FREIXENET INFANTIL “B” CP VILAFRANCA INFANTIL “A”
16:30 PRE-BENJAMÍ 3R I 4T LLOC
17:15 PRE-BENJAMÍ FINAL
18:00 SÉNIOR FEMENÍ LLIGA CE NOIA FREIXENET FEMENÍ HOQUEI VILA-SANA FEMENÍ
18:45 INFANTIL FINAL