Parlem Ok Liga 2023/24
01/10/2023 |
16:15 |
J1 |
RECAM LÀSER CH CALDES |
CE NOIA FREIXENET |
2-4 |
||||||||||
07/10/2023 |
19:30 |
J2 |
CE NOIA FREIXENET |
FINQUES PRATS LLEIDA |
4-2 |
||||||||||
15/10/2023 |
16:15 |
J3 |
GARATGE PLANA GIRONA CH |
CE NOIA FREIXENET |
4-1 |
||||||||||
22/10/2023 |
16:30 |
J4 |
CE NOIA FREIXENET |
BARÇA |
2-2 |
||||||||||
29/10/2023 |
12:30 |
J5 |
REUS DEPORTIU VIRGINIAS |
CE NOIA FREIXENET |
2-3 |
||||||||||
08/11/2023 |
21:00 |
J6 |
CE NOIA FREIXENET |
CP VOLTREGA MOVENTO STERN |
2-2 |
||||||||||
11/11/2023 |
20:15 |
J7 |
PAS ALCOI |
CE NOIA FREIXENET |
3-6 |
||||||||||
18/11/2023 |
19:30 |
J8 |
CE NOIA FREIXENET |
CH MATARO |
1-1 |
||||||||||
25/11/2023 |
19:30 |
J9 |
CE NOIA FREIXENET |
IGUALADA RIGAT HC |
6-2 |
||||||||||
02/12/2023 |
20:30 |
J10 |
PARLEM CALAFELL |
CE NOIA FREIXENET |
1-2 |
||||||||||
06/12/2023 |
12:30 |
J11 |
CE NOIA FREIXENET |
ADISS HOCKEY RIVAS |
4-0 |
||||||||||
09/12/2023 |
20:00 |
J12 |
HC SANT JUST |
CE NOIA FREIXENET |
6-6 |
||||||||||
07/01/2024 |
12:30 |
J13 |
CE NOIA FREIXENET |
DEPORTIVO LICEO |
3-1 |
||||||||||
13/01/2024 |
19:30 |
J14 |
CE NOIA FREIXENET |
RECAM LÀSER CH CALDES |
3-3 |
||||||||||
21/01/2024 |
12:00 |
J15 |
FINQUES PRATS LLEIDA |
CE NOIA FREIXENET |
5-5 |
||||||||||
27/01/2024 |
19:30 |
J16 |
CE NOIA FREIXENET |
GARATGE PLANA GIRONA CH |
5-1 |
||||||||||
05/02/2024 |
20:30 |
J17 |
BARÇA |
CE NOIA FREIXENET |
4-2 |
||||||||||
11/02/2024 |
12:30 |
J18 |
CE NOIA FREIXENET |
REUS DEPORTIU VIRGINIAS |
4-4 |
||||||||||
17/02/2024 |
20:00 |
J19 |
CP VOLTREGA MOVENTO STERN |
CE NOIA FREIXENET |
2-2 |
||||||||||
24/02/2024 |
19:30 |
J20 |
CE NOIA FREIXENET |
PAS ALCOI |
4-3 |
||||||||||
02/03/2024 |
20:30 |
J21 |
CH MATARO |
CE NOIA FREIXENET |
1-5 |
||||||||||
23/03/2024 |
20:30 |
J22 |
IGUALADA RIGAT HC |
CE NOIA FREIXENET |
– |
||||||||||
06/04/2024 |
19:30 |
J23 |
CE NOIA FREIXENET |
PARLEM CALAFELL |
– |
||||||||||
20/04/2024 |
17:00 |
J24 |
ADISS HOCKEY RIVAS |
CE NOIA FREIXENET |
– |
||||||||||
27/04/2024 |
– |
J25 |
CE NOIA FREIXENET |
HC SANT JUST |
– |
||||||||||
04/05/2024 |
– |
J26 |
DEPORTIVO LICEO |
CE NOIA FREIXENET |
– |
Copa del Rei (Joan Ortoll, Calafell)
Quarts de final
07/03/2024 | 19.00 | Q1 | CE NOIA FREIXENET | PARLEM CALAFELL (*pen) | 3-3 |
07/03/2024 | 21.30 | Q2 | SENERGY RENOVABLES SANT JUST | PAS ALCOI | 5-4 |
08/03/2024 | 19.00 | Q3 | BARÇA | REUS DEPORTIU VIRGINIAS | 3-1 |
08/03/2024 | 21.30 | Q4 | VOLTREGÀ MOVENTO STERN | IGUALADA RIGAT | 4-2 |
Semifinals
09/03/2024 | 16.15 | S1 | PARLEM CALAFELL | SENERGY RENOVABLES SANT JUST | 1-3 |
09/03/2024 | 18.45 | S2 | GUANYADOR Q3 | GUANYADOR Q4 | 2-3 |
Final
10/03/2024 | 20.00 | FINAL | SENERGY RENOVABLES SANT JUST | BARÇA | 0-6 |
FRIT RAVICH LLIGA CATALANA
FINAL A QUATRE
16 i 17 de setembre 2023 (Pavelló Maria Víctor, Palau-solità i Plegamans)
16/09/2023 |
17.30 |
SF1 |
|
BARÇA |
|
REUS DEPORTIU VIRGINIAS |
1-2 |
|||||||||
12/11/2022 |
20.00 |
SF2 |
|
PARLEM CALAFELL |
|
CE NOIA FREIXENET
|
2-3 |
|||||||||
13/11/2022 |
19.15 |
FI |
|
BARÇA |
|
CE NOIA FREIXENET |
2-3 |
Fase de grups (G3)
J1 |
26/08/2022 |
20.00 |
CH MATARÓ |
CE NOIA FREIXENET |
3-8 |
|||||||||||
J2 |
06/09/2023 |
20.00 |
CE NOIA FREIXENET |
IGUALADA RIGAT HC |
5-1 |
|||||||||||
PTS |
|
|
|
|
|
|
|
||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
|
CE NOIA FREIXENET |
6 |
2 |
2 |
0 |
0 |
13 |
4 |
+9 |
|
2 |
|
CH MATARÓ |
3 |
2 |
1 |
0 |
1 |
10 |
12 |
-2 |
|
3 |
|
IGUALADA RIGAT HC |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
5 |
12 |
-7 |
|
WS Europe Cup
Vuitens de final
Anada |
||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16/12/2023 |
16:00 |
GRF MURCHES |
RHC DIESSBACH |
9-4 |
||||||||||||
16/12/2023 |
20:00 |
CP VOLTREGA STERN MOTOR |
CS NOISY RS |
11-2 |
||||||||||||
16/12/2023 |
20:45 |
EDLIFOX GROSSETO |
IGUALADA RIGAT HC |
3-2 |
||||||||||||
16/12/2023 |
20:15 |
PAS ALCOI |
GAMMA INNOVATION SARZANA |
4-3 |
||||||||||||
16/12/2023 |
21:00 |
FOLLONICA HOCKEY |
SK GERMANIA HERRINGEN |
6-1 |
||||||||||||
16/12/2023 |
18:00 |
HC BRAGA |
COUTRAS RINK-HOCKEY |
2-2 |
||||||||||||
16/12/2023 |
|
20:45 |
HC VALDAGNO |
LA VENDEENNE |
4-3 |
|||||||||||
16/12/2023 |
|
20:45 |
TEAMSERVICECAR MONZA |
CE NOIA FREIXENET |
3-2 |
|||||||||||
Tornada |
||||||||||||||||
20/01/2024 |
17:30 |
RHC DIESSBACH |
GRF MURCHES |
6-2 |
10-11 |
|||||||||||
20/01/2024 |
20:30 |
CS NOISY RS |
CP VOLTREGA STERN MOTOR |
4-4 |
5-15 |
|||||||||||
20/01/2024 |
20:30 |
IGUALADA RIGAT HC |
EDLIFOX GROSSETO |
3-2 |
6-5 |
|||||||||||
20/01/2024 |
20:30 |
LA VENDEENNE |
HC VALDAGNO |
1-1 |
4-5 |
|||||||||||
20/01/2024 |
21:00 |
GAMMA INNOVATION SARZANA |
PAS ALCOI |
8-4 |
11-8 |
|||||||||||
20/01/2024 |
19:30 |
CE NOIA FREIXENET |
TEAMSERVICECAR MONZA |
3-6 |
5-9 |
|||||||||||
20/01/2024 |
18:00 |
SK GERMANIA HERRINGEN |
FOLLONICA HOCKEY |
3-5 |
4-11 |
|||||||||||
20/01/2024 |
20:30 |
COUTRAS RINK-HOCKEY |
HC BRAGA |
2-2 |
5-6 |
|||||||||||
Segona ronda prèvia
GROUP B – Pavilhão Municipal de Tomar (Portugal)
03/11/2023 |
|
20.00 h |
AD VALONGO COLQUÍMICA |
CE NOIA FREIXENET |
6-4 |
|||||||||||
03/11/2023 |
|
22.00 h |
SC TOMAR IPT |
SK GERMANIA HERRINGEN |
6-1 |
|||||||||||
04/11/2023 |
|
17.00 h |
CE NOIA FREIXENET |
SC TOMAR IPT |
2-6 |
|||||||||||
04/11/2023 |
|
18.00 h |
SK GERMANIA HERRINGEN |
AD VALONGO COLQUÍMICA |
2-11 |
|||||||||||
05/11/2023 |
|
12.00 h |
CE NOIA FREIXENET |
SK GERMANIA HERRINGEN |
8-0 |
|||||||||||
05/11/2023 |
|
15.00 h |
AD VALONGO COLQUÍMICA |
SC TOMAR IPT |
4-5 |
|||||||||||